Hat-San Tersanesi – Türkiye'deki Ortağınız

Sertifikalar ve Politika

Sertifikalar ve Politikamız

HAT-SAN Tersanesi, geçtiğimiz günlerde CLASS NKK tarafından ISO 14001, OHSAS 18001/45001 ve ISO 9001 sertifikaları ile ödüllendirildi. Ayrıca RMRS, HAT-SAN Tersanesi’ni hem Gemi İnşasında hem de Gemilerin Onarım, Dönüşümünde “Kesin Uyum” ile ödüllendirmiştir. HAT-SAN TERSANESİ, BV’den onaylı kaynak prosedürlerine sahiptir.

Hat-san Tersanesi NATO, Avrupa-Atlantik Savunma Sanayii ve TC Milli Savunma Bakanlığı tarafından verilen Tesis Güvenlik Sertifikasına sahiptir.

HAT-SAN TERSANESİ’nin politikası, Gemi İnşa Sanayiinde lider konumunu sürdürmek ve pazar payını artırmak, üretimlerini Entegre Yönetim Sistemine uygun, rekabetçi fiyatlarla, tek seferde ve hatasız olarak müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde düzenleyerek müşteriye güven vermektir. gereklilikleri, tüm kalite, çevre, sağlık ve çalışma mevzuatına uymak, etkin iletişim, sürekli işbirliği ve güvenin olduğu bir çalışma ortamı sağlamak, güvenlik ve çevre ile ilgili tüm riskleri belirlemek, kazaları ve iş hastalıklarını önlemek için bu riskleri yönetmek, çevre kirliliğini önlemek ve doğal kaynakları etkin bir şekilde, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak, güvenli ve çevreye duyarlı operasyonlar kullanarak, zamanında üretmektir.

HAT-SAN Tersanesi olarak amacımız bunları tüm çalışanlarımızın katılımıyla, çevre kirliliğini önleyerek, doğaya ve topluma saygılı bir şekilde gerçekleştirmek ve Kalite, İnsan Sağlığı, Operasyonel Emniyet ve Çevre Koruma konularındaki uygulamalarımızı her daim güncelleyerek Entegre Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmektir.